Biz Kimiz?

Kişisel gelişim maceranıza nasıl başladığınız hatırlıyor musunuz? Belki anlamlandıramadığınız yaşanmışlıklarınız, belki sizi sevdiklerinizle beraberken bile saran o bir şeyler eksik duygusu, belki de bir yerlerde daha güzel bir hayatın var olduğunu bilen içinizdeki o küçük çocuktu sizi bu yolla tanıştıran.

Sebebi her ne olursa olsun; insanları kişisel gelişime yönlendiren durum, kişilerin bilgi eksikliğinden dolayı yaşadıkları süreçlerdir. Bu süreçleri yönetebilmek için arayışa giren bireyler, belirli bir donanıma ulaştıklarında mutlaka akıllarına insanlığa nasıl hizmet edebilirim düşüncesi gelir.

Bizler; Yeni Yaşam Okulu, Omni Akademi (Hindistan) ve Traverz Akademi (Kiev) olarak bu ‘ben’den ‘biz’e geçiş sürecin kolay olmadığının; bilgi, deneyim, ilim, akademik bilgi ve işletme zekâsı ve derin bir birlik duygusu gerektirdiğinin farkındayız. Ve bu farkındalığımızla sizler nasıl katkı olabileceğimizi düşünürken ruhzihinbeden.com platformunun doğuşuna şahitlik ettik. Amacımız kişisel gelişim bilgileri ile donanan bireylere, bilgilerini daha geniş kitlelere ulaştırmasına dijital ortamda destek vererek onların sadece uzmanlık alanlarını ve o hiç bitmeyen kişisel gelişim yolculuklarına neleri ekleyebileceklerini düşünmelerini istedik.

Altyapımıza güveniyoruz, yazılımımızda bulunan güçlü SEO alt yapısı ile sizleri daha iyi tanıtabileceğimizi biliyoruz.

www.ruhzihinbeden.com olarak güçlü altyapısı ile arama sonuçlarında iyi performans göstererek sizleri daha geniş kitlelere tanıtmak, sahip olduğumuz kişisel gelişim konusundaki tecrübemizi aktararak daha farklı seminerler yapmanızı sağlamak, size ait bir online dükkan sağlayarak 7/24 sizin için hizmet edecek bir altyapıyı size kazandırmanın gururunu yaşıyoruz.

www.ruhzihinbeden.com’da ürünlerinizi pazarlayabilir, bireysel seans için talep yaratabilir, etkinliklerinizi ve seminerlerinizi daha geniş kitlelerle paylaşabilir, markanızın imajını daha üst noktalara taşıyabilirsiniz. İsterseniz kendi dükkânınızdan isterseniz vitrin ilanlarından bu süreci yönetebilirsiniz.