Homolateral Enerji Nedir | Nasıl Düzenlenir

11 Ocak 2020
Homolateral Enerji Nedir | Nasıl Düzenlenir

Bedeninizin enerjileri fonksiyonel olarak çalıştığında enerjiniz bedeninin bir tarafından diğer tarafına çaprazlama geçer. Eğer enerji çaprazlama değil de yukarı ve aşağı hareket ederse buna enerji homolateral olarak hareket ediyor denir. Enerjinin homolateral akmasının en önemli belirtisi kişi daha fazla sakar ve huzursuz olur , kendini yorgun hisseder.

 

Enerjisi homolateral olan kişiler fiziksel ve duygusal zorlukları yenmek için daha fazla zaman harcarlar. Kelimelerin üzerinden atlar, kendini karmaşa içinde hisseder, ufacık problemlerle karşılaştıklarında bile dengeleri bozulur , hayal kırıklığına uğrarlar. Eğer enerjinizi homolateral akıyorsa herşey sizin için alt üst edici olur.

 

Homolateral enerji akışı düzeltilirse, kişi bir şey yapmasa bile problemler kişiyi alt üst etmez. Herkes zaman zaman homolateral olur. Stres , hastalık, veya bir konuya çok üzülmeniz o anda homolateral olmanıza neden olabilir.

Homolateral enerji kalıplarınızın olması günlük hayatta düzgün davranmanızı zorlaştırır.

 

Bu nedenle homolateral enerji durumunu düzeltmek çok önemlidir. Z-ponopono yöntemi ile homolateral enerjiyi düzenleyebilirsiniz.

Haber Yorumları