İlan Verme Kuralları

       Aşağıda belirten kurallar hem bireysel hem de mağaza sahibi üyelerimiz için geçerlidir. Sitemizde ilan veren her üye, üye sözleşmesine ve ilan verme kurallarına uymayı kabul etmiş sayılır.

  1. İlan resim boyutları 500x393'tür. Bu boyutlara uygun resimleri olmayan ilanlar ya da resimsiz ilanlar onaylanmamaktadır. Resimler ilan verdiğiniz konu ya da ürün ile alakalı olmalıdır. Açılan ilanla uyumlu resimleri olmayan ilanlar onaylanmayacaktır.
  2. İlan açıklaması ilan verdiğiniz konu ya da ürün ile alakalı olmalıdır. İlan verme sayfasının en altında bulunan ilan özelliklerinden ilana uygun olanların işaretlenmemesi halinde ilanınız onaylanmayacaktır.
  3. ONAYLANMAYAN ilanların sitemde bekleme süresi 48 saattir. Bu sürenin sonunda gerekli düzenlemeleri yapıp ilanını güncellemeyen üyelerimizin ilanları sistemden silinecektir.
  4. ruhzihinbeden.com'da yayınlanmış ilanlar, ilan sahibi tarafından ya da ilan verme kurallarına ve/veya üyelik sözleşmesine aykırı olması nedeniyle RUHZİHİNBEDEN tarafından yayından kaldırıldığında; yayından kaldırılan ilanın ücreti ve uygulanmış doping varsa doping ücreti veya varsa bu ilan kapsamında tanımlanmış kampanyalara ait haklar (ücretsiz ilan, ürüne bağlı doping vb gibi) iade edilmez.
  5. İlan veren Üye tarafından girilmiş bulunan ilanlardaki iletişim bilgileri sadece ilan hakkında bilgi almak için iletişim kurulması amacıyla kullanılabilir. 
  6. İlanda yer alabilecek 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında koruma altında olan ilan verene ait veya üçüncü kişilere ait kişisel veriler ve/veya özel nitelikli kişisel veriler, başkaca bir amaçla kullanılamaz, kopyalanamaz, başka mecralarda doğrudan veya dolaylı olarak yayınlanamaz, işlenemez, dağıtılamaz, başkaca veri tabanlarına aktarılarak üçüncü kişilerin erişimine ve kullanımına açılamaz.
  7. İlan verenler, ilanlarından Ruhzihinbeden tarafından uygun görülenlerin belirleyeceği süre boyunca sosyal medyada, basın bülteninde ve sair mecralarda yayınlanmasına onay vermektedir.
  8. Verilen ilanlarda doğru bilgiler yer almalıdır ve bu bilgilerin doğruluğu ilan sahibine aittir.
  9. Her ilan tek bir etkinlik, eğitim, danışmanlık, ürün için geçerlidir. Bir ilanda birden fazla etkinlik, eğitim, danışmanlık, ürün girilemez.
  10. Her bir ilan için farklı resim kullanılmalıdır.
İletişim Formu