Sık Sorulan Sorular

RuhZihinBeden platformuna üye olmak için nasıl bir yol izlemeliyim?

Öncelikle ücretsiz olarak üye olunuz, akabinde 2’den fazla ürününüz varsa mağaza üyeliği yapıp içine ürünlerinizi ekleyiniz. Aksi halde bireysel üyelik ile işlemlerinize devam ediniz.

Platformda ürünlerimi girerken nelere dikkat etmeliyim?

Hizmet vereceğiniz alan hangisi ise yeterlilik düzeyiniz olmadan ilan veremeyeceğinizin bilincinde olunuz. Aynı zamanda yeterlilik seviyesine ulaştığınız hizmetiniz için doğru kelimeler kurarak metininizi hazırlayınız. Kesinlikle arama motorlarından kopyala yapıştır yaparak açıklama eklemeyiniz. Sizi yansıtan açıklamalar için gerekli kelime tiklerini tikleyerek ilanınızı oluşturunuz.

Platformda resim yüklemelerim için dikkat etmem gereken bir şey varmı ?

Evet resim yükleme konusu çok önemli. Resimsiz mağaza veya bireysel  üyelik kesinlikle açmayınız. Çünkü platform kriterinde değersiz ilan konumunda oluyorsunuz ve sizi arka sıralarda gösterime alıyoruz. Belirtilen ölçülerde resimlerini ürünlere  ve profilnize ekleyiniz.

Vitrin İlan ne demek

Vitrin ilan sizin ilanınızın sürekli olarak yani satın aldığınız vitrin sayısı kadar vitrinde gösterilmesi demek aksi halde ilanınızın resim kalitesi, ilanınızın yazıları baz alınarak uygun sıralarda gösterilmesi demek.

Doping Nedemek

İlanınızın en üst sırlarda gösterilmesi sağlayan özelliktir. Bunun için doping satın almalısınız.

İlanımı girdim platformun bana faydası nedir?

Öncelikle bu platform sadece kişisel gelişim hedef kitlesi baz alınarak projenlendirildi, kısacası butik bir proje. Bu sebeple uygun hedef kitle ile buluşacaksınız. Akabinde ilanınıza gerekli özeni göstererek girdiyseniz takribi 1 gün içinde  arama motorlarında yer alacaksınız , işaretlediğiniz kelimeler içinde 8-10 gün içinde gerekli sıralamalarda gösterimde olacaksanız. Ama doğru bir kelime dizini yaparak meslektaşlarınızdan farklılaşarak bir metin yazdıysanız 4-5 gün içinde en üst sıralarda olacaksınız.

Platformda ürün satarak ödeme alabiliyormuyum?

Platform açık uçlu bir  yazılıma sahip dolayısı ile kendi ödeme butonlarınızı kendi ilan sayfanıza koyarak ödeme alabilirsiniz.

İletişim Formu